Laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer Desire — pierwszy zabieg tylko 125 zł.

Marzysz o idealnie gładkiej skórze? Dzięki depilacji laserowej Light Sheer Desire pozbędziesz się niechcianego owłosienia raz na zawsze! Zastanawiasz się, czy warto zacząć ? Nie odkładaj decyzji na później. Teraz pierwszy zabieg dowolnej części ciała wykonasz za jedyne 125 zł.

Dowiedz się więcej

Laserowe odmładzanie skóry ResurFX

Laser frakcyjny nieablacyjny ResurFX znalazł szerokie zastosowanie w odmładzaniu. Zabieg redukuje, powstałe wraz z wiekiem, zmarszczki mimiczne oraz bruzdy i uelastycznia wiotką skórę. Resurfacing nie narusza ciągłości naskórka i skóry. Energia światła działa pod powierzchnią tkanki i prowadzi do całkowitej odnowy skóry.

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Laser frakcyjny ResurFX platformy Lumenis należy do najskuteczniejszych metod likwidacji różnego typu blizn m.in. blizn powypadkowych oraz po przebytym trądziku. Dodatkowym zastosowaniem ResurFX jest redukcja rozstępów.

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się znamion pigmentacyjnych na skórze twarzy, dekoltu, dłoni oraz innych partii ciała.

Dowiedz się więcej

Laserowe zamykanie naczynek

Skuteczny zabieg zamykania naczynek dzięki nowoczesnej technologii platformy Lumenis M22. Zabieg laserowego usuwania naczynek polega na kontrolowanej fototermolizie. W czasie regeneracji naczynko jest zamknięte i staje się niewidoczne.

Dowiedz się więcej