Zespół BodyMed Group w Bydgoszczy

Poznaj nas!

BodyMed Group to wyjątkowe miejsce na mapie Torunia. Zostało stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy pragną w przyjaznej i kameralnej atmosferze skorzystać z profesjonalnych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań z zakresu kosmetologii estetycznej i laseroterapii. W naszym gabinecie możecie skorzystać z bogatej oferty zabiegów, które poprawią kondycję i zdrowy wygląd skóry, wymodelują sylwetkę, usuną rozstępy, blizny czy niechciane owłosienie.

Poznaj nasz zespół :)

Patrycja Sarnowska - menadżer i kosmetolog

Patrycja Sarnowska

Manager, Kosmetolog

Jest osobą ambitną, pracowitą i skrupulatną. Zawsze pogodnie patrzy w przyszłość, pełna pozytywnej energii, zdecydowanie ciężko się z nią nudzić. Ekspert do zadań specjalnych, każda terapia wybrana przez Patrycję poprzedzona jest wnikliwą analizą, tak aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. Do szaleństwa zakochana w pięciolatce o imieniu Michalina.

Sonia Lewandowska - kosmetolog

Sonia Lewandowska

Kosmetolog

Na pierwszy rzut oka jest dość tajemnicza, bardzo uprzejma. W towarzystwie Soni, każdy nawet najmniej przyjemny zabieg, przebiega w miłej atmosferze. Doskonale zadba o wasze ciała i kondycję skóry twarzy. Z nią sukces jest wręcz gwarantowany. Zdradzimy w zaufaniu, że jest absolutną fanką kotów i seriali science fiction.

Martyna Szczucka - kosmetolog

Martyna Szczucka

Kosmetolog

Nasza specjalistka od stylizacji. O dłoniach i stopach wie niemal wszystko.Temu co robi towarzyszy ogromne zaangażowanie poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Niezwykle precyzyjna z wnikliwą dokładnością wyczarowuje cuda na dłoniach i stopach naszych klientów. Prywatnie mama dwójki chłopców. Wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta, zdecydowanie kocha to co robi.

Aleksandra Samodulska - kosmetolog

Aleksandra Samodulska

Kosmetolog

Jest z pochodzenia Olsztynianką. Jej zaraźliwy śmiech słychać nawet za murami naszego gabinetu. W zawodzie kosmetologa wyróżniania ją dbałość o szczegóły, staranność i skrupulatność. Nie boi się wyznaczać sobie nowych celów oraz ciężkiej pracy potrzebnej do ich realizacji. W praktyce zawodowej najbardziej stawia na sprawdzone rozwiązania, kocha pracę z laserami i to jakie efekty przynoszą.

Co klienci mówią o BodyMed Group?

Wspaniała atmosfera i szeroki wybór zabiegów. Odwiedzam BodyMed Group regularnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Polecam serdecznie BodyMed Group. Uczęszczam regularnie na zabiegi Endermologii LPG Alliance oraz Dermapen 4.0. Efekty widoczne i jak najbardziej zadawalające, a przemiła atmosfera zachęca do powrotów!

Miałam przyjemność poznać całą kadrę BodyMed Group. To naprawdę wspaniałe, życzliwe kobiety. Profesjonalizm, z jakim się spotkałam już na samym wejściu wprost nie do opisania. Jestem po kilku wizytach. Poleciłam BodyMed Group również moim znajomym, każda równie zachwycona :)

Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do BodyMed Group! Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę oraz wyjątkową atmosferę, jaką zastaję tu za każdym razem. Korzystałam z zabiegów GeneO i polecam ten zabieg każdemu. Jestem zachwycona efektem, jaki udało nam się wspólnie uzyskać.