Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w klinikach kosmetologii estetycznej. Umożliwia ona wprowadzenie w głąb skóry odpowiednich substancji, dzięki którym skóra staje się nawilżona, odżywiona i odmłodzona.

Opis Zabiegu

Mezoterapia igłowa jest bardzo popularnym zabiegiem w gabinetach kosmetologii estetycznej. Zabiegi wykorzystywane są w celu opóźnienia procesów starzenia się skóry, nawilżenia oraz poprawy jej kondycji. Zabieg polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek cennych substancji leczniczych firmy FUSION MESOTHERAPY® w głąb naskórka twarzy, szyi i dekoltu, jak również w inne części ciała wymagające terapii: skóra głowy, dłonie, uda. Koktajle witaminowe, które są wstrzykiwane do skóry, są dobierane indywidualnie względem potrzeb oraz wieku pacjenta. Wskazaniami do wykonania zabiegu są: zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe, szara i zmęczona skóra, utrata jędrności, przebarwienia, rozstępy oraz wczesne oznaki łysienia. Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany na skórze głowy zatrzymuje proces wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn i polecany jest w leczeniu łysienia androgenowego oraz łysienia plackowatego. W jej wyniku przywracane jest prawidłowe krążenie, które pobudza wzrost nowych mieszków włosowych.

Rezultaty

Spłycenie zmarszczek mimicznych, regeneracja zmęczonej skóry, redukcja cellulitu, rozjaśnienie cery, zahamowanie wypadania włosów, zmniejszenie widoczności blizn potrądzikowych.

Czas trwania i rekomendowana ilość zabiegów

Rekomendowana seria zabiegowa: 3-6 zabiegów co 2 tygodnie. Czas trwania zabiegu: 30-90 minut w zależności od powierzchni zabiegowej.

Przeciwskazania

Ciąża oraz okres laktacji, skłonność do powstawania blizn przerostowych, choroby nowotworowe, tendencje do powstawania bliznowców, uczulenie na kwas hialuronowy, aktywna opryszczka oraz infekcje skóry.

Zalecenia po zabiegu

  • Należy odpowiednio zadbać o pielęgnację skóry po zabiegu, stosując kremy łagodzące, nawilżające oraz filtr SPF 50.
  • Należy nawadniać organizm od środka, pijąc przynajmniej 1.5 l wody dziennie.
  • Nie należy korzystać z sauny, basenu oraz solarium do czasu całkowitego wygojenia skóry.

Podstawowe informacje

Czas trwania zabiegu:30-90 minut
Rekomendowana ilość zabiegów:3-6
Cel:Spłycenie zmarszczek mimicznych
Nazwa zabiegu Cennik
Mezoterapia Igłowa (twarz) 399 zł
Mezoterapia Igłowa (oczy) 299 zł
Mezoterapia Igłowa (szyja) 399 zł
Mezoterapia Igłowa (dekolt) 399 zł
Mezoterapia Igłowa (twarz + szyja) 599 zł
Mezoterapia Igłowa (twarz + szyja + dekolt) 949 zł
Mezoterapia Igłowa (głowa) 349 zł

" * " - cena ustalana indywidualnie po konsultacji