Kosmetologia Estetyczna

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 to rewolucyjne urządzenie stosowane do mikronakłuwania skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny, a skóra po zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i widocznie zagęszczona.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w klinikach kosmetologii estetycznej. Umożliwia ona wprowadzenie w głąb skóry odpowiednich substancji, dzięki którym skóra staje się nawilżona, odżywiona i odmłodzona.

Dowiedz się więcej

Stymulatory Tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty przeznaczone do iniekcji, których zadaniem jest odbudowanie struktury skóry w skutek procesów jej starzenia. Poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry takich jak kolagen i elastyna.

Dowiedz się więcej

Ergolift LPG Alliance

Ergolift LPG Alliance nazywany jest fitnessem dla skóry twarzy, szyi i dekoltu! To w pełni bezpieczny, naturalny i nieinwazyjny zabieg odmładzający. Ergolift pobudza odbudowę oraz produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra staje się jędrna, sprężysta i nawilżona.

Dowiedz się więcej

Oczyszczanie wodorowe

Działanie aktywnego wodoru w walce ze starzeniem się skóry. Zabieg składa się z kilku etapów: oczyszczania wodorowego, oczyszczania i odżywienia skóry za pomocą mieszanek kwasowych oraz z infuzji tlenowej.

Dowiedz się więcej

Geneo™

Geneo™ to wyjątkowe urządzenie marki Pollogen, dzięki któremu możemy uzyskać aż trzy efekty pielęgnacyjne podczas jednego zabiegu. Odmłodzona, ujędrniona i pełna blasku skóra? Dzięki Geneo™ jest to możliwe.

Dowiedz się więcej

Vagheggi Lime

Zabieg Lime od włoskiej marki Vagheggi to pielęgnacja przeznaczona dla skóry w każdym wieku, zarówno młodej, jak i dojrzałej-niezależnie od pory roku. To kompleksowa pielęgnacja dla skóry zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju czynników zewnętrznych.

Dowiedz się więcej

Vagheggi Intense

Zabieg Intense od włoskiej marki Vagheggi w ukierunkowany sposób zwalcza skutki cyfrowego starzenia się, błyskawicznie rozświetlając skórę i niwelując oznaki stresu. Świetnie sprawdza się jako zabieg bankietowy przed ważnym dniem-twoja skóra będzie wypoczęta, promienna a zmarszczki spłycone.

Dowiedz się więcej

Vagheggi Emozini Plus

Zabieg Emozioni Plus od włoskiej marki Vagheggi to pielęgnacja dla skóry wrażliwej, podrażnionej ze skłonnością do nietolerancji oraz charakteryzującą się słabszymi mechanizmami obronnymi. Celem zabiegu jest wzmocnienie bariery ochronnej skóry oraz zabezpieczenie naczyń włosowatych.

Dowiedz się więcej