Zespół BodyMed Group w Lodzi

Poznaj nas!

BodyMed Group to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Miejsce stworzone dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie, wymodelować sylwetkę oraz skorzystać z szerokiego wachlarzu zabiegów na twarz i ciało. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki oraz strefy fitness. Naszą misją jest sprawić, aby każdy mógł poczuć się u nas wyjątkowo. Zadbamy o wspaniałą atmosferę, podarujemy odrobinę relaksu i co najważniejsze, wykonamy wszelkie zabiegi na najwyższym poziomie.

Co klienci mówią o BodyMed Group?

Wspaniała atmosfera i szeroki wybór zabiegów. Odwiedzam BodyMed Group regularnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Polecam serdecznie BodyMed Group. Uczęszczam regularnie na zabiegi Endermologii LPG Alliance oraz Dermapen 4.0. Efekty widoczne i jak najbardziej zadawalające, a przemiła atmosfera zachęca do powrotów!

Miałam przyjemność poznać całą kadrę BodyMed Group. To naprawdę wspaniałe, życzliwe kobiety. Profesjonalizm, z jakim się spotkałam już na samym wejściu wprost nie do opisania. Jestem po kilku wizytach. Poleciłam BodyMed Group również moim znajomym, każda równie zachwycona :)

Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do BodyMed Group! Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę oraz wyjątkową atmosferę, jaką zastaję tu za każdym razem. Korzystałam z zabiegów GeneO i polecam ten zabieg każdemu. Jestem zachwycona efektem, jaki udało nam się wspólnie uzyskać.