Zespół BodyMed Group w Lodzi

Poznaj nas!

BodyMed Group to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Miejsce stworzone dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie, wymodelować sylwetkę oraz skorzystać z szerokiego wachlarzu zabiegów na twarz i ciało. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki oraz strefy fitness. Naszą misją jest sprawić, aby każdy mógł poczuć się u nas wyjątkowo. Zadbamy o wspaniałą atmosferę, podarujemy odrobinę relaksu i co najważniejsze, wykonamy wszelkie zabiegi na najwyższym poziomie.

Poznaj nasz zespół :)

Marta Jankowska - manager, fizjoterapeutka

Marta Jankowska

Manager, Fizjoterapeuta

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W czasie studiów, kiedy rozpoczęłam pracę w BodyMed Group, odkryłam swoją pasję, jaką są zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej ciała oraz twarzy. Uważam, że jako fizjoterapeutka świetnie odnajduję się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej gdyż mogę wykorzystać wiedzę z zakresu fizykoterapii oraz odnowy biologicznej. Uwielbiam zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii. Bardzo cenię sobie małoinwazyjne oraz naturalne metody poprawy wyglądu. Jestem związana z BodyMed Group już 3 lata. Moja praca daje mi bardzo dużą satysfakcję, uwielbiam obserwować zmiany jakie zachodzą w trakcie terapii pacjenta. Dla mnie każdy zabieg i każda klientka są wyjątkowe. Moim ''konikiem'' są zarówno zabiegi na ciało, jak i na twarz, nigdy nie mogę się zdecydować.

Małgorzata Steglińska — Fizjoterapeuta

Małgorzata Steglińska

Fizjoterapeutka

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Praca w BodyMed Group daje mi ogromną satysfakcję. Mam możliwość rozwoju, poprzez wykonywanie szerokiej gamy zabiegów z kosmetologii estetycznej nie tylko na ciało, ale również okolice twarzy. Po prawie 2 latach pracy w tym wyjątkowym miejscu dowiedziałam się wiele o sobie. Odkryłam, że ogromną radość sprawia mi motywacja innych do działania, że czasami wystarczy jeden mały impuls, aby pomóc Wam spełnić najskrytsze marzenia i osiągnąć wyznaczone cele. Dużo satysfakcji dają mi metamorfozy Naszych klientek. Dodatkowo uwielbiam zarażać ludzi uśmiechem i patrzeć jak oni przekazują go dalej. Kończąc kursy masażu klasycznego oraz antycellulitowego masażu bańką chińską, odkryłam swoją pasję jaką są zabiegi modelowania sylwetki. Dlatego cały czas kształcę się w tym kierunku. Bardzo cenię sobie w pracy to, że mam możliwość pracy na urządzeniach najwyższej jakości tj. Dermapen 4.0, LPG Alliance, Light Sheer Desire, kriolipoliza CoolTech. Zadowolenie klientki jest dla mnie w pracy najważniejsze.

Aleksandra Koczywąs — kosmetolog

Aleksandra Koczywąs

Kosmetolog

Posiadam ukończone studia licencjackie z kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie kontynuuję studia na stopniu magisterskim. Do pracy podchodzę z wyjątkową starannością. Przykładam ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Ponieważ kosmetologia to moja pasja, nie przestaję się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy. W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem jaki udało mi się osiągnąć zabiegami w naszej klinice. Zajmuję się zarówno zabiegami na twarz, jak i ciało. Zapraszam do siebie na zabiegi :)

Sylwia Michałowicz - kosmetolog

Sylwia Michałowicz

Kosmetolog

Nazywam się Sylwia Michałowicz i jestem licencjonowanym kosmetologiem. 😊 Aktualnie kontynuuję swoją naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Kosmetologia to nie tylko moja praca, ale również i pasja. Uwielbiam pracę z klientem. Największą satysfakcję czerpię z uśmiechu na twarzy osób, którym mogłam pomóc. Praca w BodyMed daje mi ogromne możliwości rozwoju, poprzez ciągłe podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji. Cieszę się, że mam możliwość pracy na certyfikowanych urządzeniach, dzięki którym skuteczność naszych działań jest o wiele wieksza. W naszym salonie możecie mnie spotkać przy zabiegach na twarz oraz na ciało.

Weronika Żywczak - kosmetolog

Weronika Żywczak

Kosmetolog

Nazywam się Weronika Żywczak i skończyłam studia licencjackie z kosmetologii. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W mojej pracy największą satysfakcję daje mi radość klientów z osiągniętych rezultatów. Bardzo lubię wykonywać zabiegi modelujące sylwetkę, ale także te poprawiające stan skóry Klientów. Praca w BodyMed umożliwia mi rozwój i pomaga w samodoskonaleniu się. Bardzo cieszy mnie możliwość pracy na sprzętach najwyższej jakości, jakie znajdą Państwo u nas w salonie.

Co klienci mówią o BodyMed Group?

Wspaniała atmosfera i szeroki wybór zabiegów. Odwiedzam BodyMed Group regularnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Polecam serdecznie BodyMed Group. Uczęszczam regularnie na zabiegi Endermologii LPG Alliance oraz Dermapen 4.0. Efekty widoczne i jak najbardziej zadawalające, a przemiła atmosfera zachęca do powrotów!

Miałam przyjemność poznać całą kadrę BodyMed Group. To naprawdę wspaniałe, życzliwe kobiety. Profesjonalizm, z jakim się spotkałam już na samym wejściu wprost nie do opisania. Jestem po kilku wizytach. Poleciłam BodyMed Group również moim znajomym, każda równie zachwycona :)

Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do BodyMed Group! Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę oraz wyjątkową atmosferę, jaką zastaję tu za każdym razem. Korzystałam z zabiegów GeneO i polecam ten zabieg każdemu. Jestem zachwycona efektem, jaki udało nam się wspólnie uzyskać.