Blog

Kochana przeczytaj nasze artykuły!

Jak przygotować skórę na lato?

Odpowiednie przygotowanie skóry na najbliższe letnie miesiące, to priorytetowe zadanie na okres wiosenny dla każdego kto chce cieszyć się zdrowym, pięknym wyglądem cery. W jaki sposób zaplanować profesjonalną pielęgnację tak, by pomóc jej zregenerować się po zimie i dostarczyć do głębszych warstw skóry substancji aktywnych niezbędnych do przetrwania wakacji w jak najlepszej kondycji?

Przeczytaj artykuł

Jak pozbyć się przebarwień na skórze?

W dzisiejszych czasach łatwy dostęp do internetu, niezliczona ilość książek i czasopism, a także półki sklepowe oferujące szeroką gamę kosmetyków zapoczątkowały erę świadomej pielęgnacji skóry oraz jej ochrony. Mimo to, zaburzenia pigmentacyjne skóry wciąż stanowią problem dla wielu kobiet oraz mężczyzn.

Przeczytaj artykuł

Azjatycka pielęgnacja

W ostatnich latach zwiększyło się zainteresowanie kosmetykami z Korei oraz Japonii. W Europie bardzo popularny stał się azjatycki kanon piękna. Zarówno rytuały pielęgnacyjne, jak i kosmetyki wzbudziły duże zainteresowanie wśród Europejek. Dlaczego są tak popularne, czym różnią się od innych produktów i czy są odpowiednie dla cer Polek?

Przeczytaj artykuł