Zespół BodyMed Group w Bydgoszczy

Poznaj nas!

BodyMed Group powstał z myślą o klientach świadomych i niezwykle wymagających. Oferuje nowoczesne i profesjonalne zabiegi z obszaru kosmetyki estetycznej i laserowej. Profesjonalny, doświadczony i empatyczny zespół kosmetologów wykonuje szereg usług w oparciu o najnowsze medyczne urządzenia, które pomogą w zachowaniu zdrowego i młodego wyglądu skóry, poprawią i wymodelują sylwetkę, usuną cellulit oraz zbędne niechciane owłosienie.

Poznaj nasz zespół :)

Patrycja Melnyczek - Manager, Kosmetolog.

Patrycja Melnyczek

Manager, Kosmetolog

Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Potrzeby klienta są dla mnie priorytetem, dlatego cenię sobie wzajemną współpracę i zaufanie, które staram się budować już od pierwszego kontaktu, po to, aby osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny. Wiem, jak ważny jest nieustanny rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Dokładam wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort klientów, moim celem jest Twoja satysfakcja i pomoc w dążeniu do osiągnięcia oczekiwanego efektu zabiegowego.

Weronika Wróblewska - Kosmetolog.

Weronika Wróblewska

Kosmetolog

Tytuł licencjonowanego kosmetologa uzyskałam na Collegium Medicum w Bydgoszczy, gdzie obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. W swojej pracy najbardziej lubię codzienny kontakt z klientem o którego mogę się odpowiednio zatroszczyć oraz nieustanny rozwój oparty na poznawaniu coraz to nowych technik z zakresu kosmetologii estetycznej. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej oraz tych, z zakresu modelowania sylwetki.

Ania Słoń - Kosmetolog w BodyMed Group.

Ania Słoń

Kosmetolog

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku kosmetologia i kontynuuję naukę w tym kierunku w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Moja specjalizacja, jaką jest medycyna estetyczna, daje mi na co dzień wiele satysfakcji, a zadowolone i szczęśliwe klientki są największą nagrodą oraz napędem do działania, a także stałego poszerzania wiedzy. Dziedzinami równie bliskimi mojemu sercu, które staram się rozwijać w wolnych chwilach są dietetyka i aktywność fizyczna. Cenię sobie też czas, który mogę spędzić z dobrą książką w ręku.

Co klienci mówią o BodyMed Group?

Wspaniała atmosfera i szeroki wybór zabiegów. Odwiedzam BodyMed Group regularnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Polecam z czystym sumieniem!

Polecam serdecznie BodyMed Group. Uczęszczam regularnie na zabiegi Endermologii LPG Alliance oraz Dermapen 4.0. Efekty widoczne i jak najbardziej zadawalające, a przemiła atmosfera zachęca do powrotów!

Miałam przyjemność poznać całą kadrę BodyMed Group. To naprawdę wspaniałe, życzliwe kobiety. Profesjonalizm, z jakim się spotkałam już na samym wejściu wprost nie do opisania. Jestem po kilku wizytach. Poleciłam BodyMed Group również moim znajomym, każda równie zachwycona :)

Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić do BodyMed Group! Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę oraz wyjątkową atmosferę, jaką zastaję tu za każdym razem. Korzystałam z zabiegów GeneO i polecam ten zabieg każdemu. Jestem zachwycona efektem, jaki udało nam się wspólnie uzyskać.